Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy matek pótvizsga?

Hogy zajlik egy matek pótvizsga?

Figyelt kérdés

Üdv. Most 10.-ben buktam évvégén matekból. Még sose buktam, szóval nekem ez még nem tisztázott, hogy is zajlik ez.

Másik kérdésem, hogy csak írásbeli van, vagy szóbeli is?


2011. jún. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem írásbeli volt csak. Annyi volt az egész hogy kaptam egy feladatsort amiből fel kellett készülnöm, aztán bementem pótvizsgára augusztus végén meg írtam és ennyi át is mentem. Nem szívesen dicsekedek ezzel de sajnos megjártam nagyon. Amúgy a pótvizsga feladatban többnyire 5-6 feladatot kapsz mindenféle témával kapcsolatos, ha eléred a 20% ot mint érettségin akkor megkapod a 2est. És a pótvizsga meg írására van 60 perced.
2011. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Feladatokat a vizsgáztató tanár állítja össze?
2011. jún. 17. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. A matektanárod állítja össze. Ki más?
2011. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csk kérdeztem :D
2011. júl. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!