Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha szeretnék...

Mi a teendő, ha szeretnék meghirdetni és eladni egy könyvet az interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Mi a menete a dolognak? Elsőre én is a Vaterára gondoltam, de aztán kiderült számomra, hogy a Vatera nem jókedvéből csinálja, amit csinál, hanem járulékot is kell neki fizetnem, ha teszem fel sikeresen eladtam a könyvet. Melyik a leglátogatottabb oldal, ahol ingyenesen tudom feladni a hirdetést, és nem kell fizetnem akkor sem, ha sikeres adásvétel történik?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(egyébként a szóban forgó könyvet kb. 2500 és 3000 Ft közötti áron szeretném eladni. A könyv kiváló minőségű, gyakorlatilag minimálisnál is kevesebbszer volt használva. Nem tudom, hogy ez befolyásol-e valamit a dologban. Szerintem nem, de azért leírtam.)


2011. jún. 18. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

eladomakonyvem.hu

Nagyon rég használtam, és csak vásárlásra, de úgy rémlik, krediteket kap az ember, és abból kell gazdálkodni, és kreditet lehet venni pénzért. De alapból kapsz 75. Ha ez már változott, bocsi. Egy próbát meégr :)

2011. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de a pénzes dolgok alapból nem érdekelnek. Ez a 2500-3000 Ft körüli összeg, amit elviekben kapnék a könyvért, így sem túl sok, főleg ha még levonnának belőle ilyen-olyan jutalékokat. Inkább maradok az expressz.hu oldalnál, azt ismerem is.

Köszönöm a választ!

2011. jún. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!