Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha elfelejtettem...

Mi van, ha elfelejtettem diákit igényelni felsőoktatási jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Szóval megjött a regisztrációs csomag, én meg annyira el voltam havazva, hogy nem törődtem vele, és kifutottam az időből... :S gondolom már neten se lehet feltölteni. Tudom, hogy majd megtudom valamikor, hogy hogyan kell majd igényelni a leendő sulimban, de azért jó lenne, ha valaki elmondaná, hogy kb mikor, hogyan alakul ez? Olyat is hallottam, hogy egy csomó bürokratikus izé van előtte, egy csomó papírmunka, és sokat kell rá várni. Pedig azért diákis bérlet nem jönne rosszul.
2011. jún. 19. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A mostani diákod érvényes okt. 31-ig.

Miután beiratkoztál az egyetemedre, szépen elmész a tanulmányi hivatalba/tanulmányi osztályra, és kérsz egy diákigazolvány igénylő lapot. Raksz rá 1 fotót magadról, befizeted a csekket, visszaviszed kitöltve a papírt, a befizetést igazoló szelvénnyel az irodába. Utána pedig várod, hogy elkészüljön, majd átvedd ugyanott.

2011. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :D Nagyon örülök, hogy érvényes október végéig. :)
2011. jún. 19. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Úúú, most én is így jártam, volt itt költözés meg minden, és teljesen elfelejtettem. Jól jött most ez a kérdés! :)
2011. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!