Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nem kap bizonyítványt...

Tényleg nem kap bizonyítványt aki nem viszi vissza a könyvtárba a könyveket amiket kikölcsönzött?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy ijesztgetés?:D
2011. jún. 22. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Törvényesen nem tarthatják vissza a bizonyítványt, de van, ahol megteszik. Te sem tarthatod magadnál a kölcsönzött könyveket a lejárati idő után, úgyhogy 1:1. Egyébként miért nem viszed vissza, ami az iskoláé?
2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mert van amit elhagytam :D
2011. jún. 22. 11:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd meg és vidd vissza azt... nem tanítottak meg rá, hogy más holmiját, amik kölcsönbe kapsz, arra vigyázunk?
2011. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be, mondd meg egyenesen, hogy elhagytad, és kérdezd meg, mennyit kell fizetned érte. Vagy vegyél egy másik példányt, ahogy az előző írta, ha kapható. Ez egyszerűen így becsületes.
2011. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen a diploma megkapásának a feltétele, hogy legyen egy nyilatkozat többek között a könyvtárból is, miszerint nincs semmiféle tartozása feléjük. Legalábbis a Pécsi Tudományegyetemen így működik.
2011. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha elhagytad: ki kell perkálnod az árát.
2011. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az nem gond...mondjuk ingyenes tankönyves vok.és 1 csomot nem is kaptam meg amit elvileg kapnom kellett volna..és nekem kellett megvennem...szal nem korrekt
2011. jún. 22. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már jön is az ideológia... Kivetted a könyvet? Igen. Visszavitted? Nem. Elhagytad? Igen. Pont. Semmi köze a tankönyvekhez, ne gyártsál szabadságharcos elméleteket róla.

Ingyentankönyv meg annyi van, amennyit az iskola tud biztosítani a támogatásból, ők sem rajzolják a pénzt, nem mindig jut mindenkinek.

2011. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
DE ezek tankönyvek!!nem vettem ki semmilyen könyvet!kötelességük volt tankönyvet adni mivel ingyenes tankönyves vagyok!!!de nem tudták biztosítani,ezért nekem kellett saját zsebből bevásárolni
2011. jún. 22. 11:42
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de ettől még neked ugyanúgy vissza kell vinned, ki kell fizetned, újat kell venned.

Attól, hogy egyesek a világban embereket ölnek, neked még nem kell.

2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!