Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi vizsgát B jogosít...

Norby9201 kérdése:

Egészségügyi vizsgát B jogosítványhoz valamilyen orvosi igazolással meglehetne kerülni?

Figyelt kérdés
1x már voltam vizsgán de egy bunkó tahó volt a faszi és meghúzott már az elején,mára már nem sokmindenre emlékszem a tanultakból,és egyálltalán nem az erősségem ez a téma...
2011. jún. 23. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a megoldás. Egyrészt szerintem kizárt, hogy meg lehessen kerülni, másrészt tanuld meg, és nem fognak meghúzni, sokak szerint ez a legkönnyebb. Különben is, ha már itt próbálod kerülni a vizsgát, mi lesz veled a forgalmin? Ott még inkább keresni fogják, hogy hol húzhatnak meg. Az meg a másik, hogy ennek a vizsgának CÉLJA van, tehát neked tudnod KELL, hogy mit kezd egy sérülttel. Tipikus magyar hozzáállás egyébként, más országokban nem csak azok ismerik az elsősegélynyújtás alapjait, akiknek jogsihoz kell, hanem mindenki. Érted? Mindenki. Teljesen alap! És k_rvára hasznát is veszik. Menj és tanuld meg.

Nem is tudom, milyen válaszra számítottál...

2011. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy régi ismerősöm úgy kapta meg hogy részt vett egy majálison ahol önkénteskedett és még fizetnie sem kellett a papirér.
2011. jún. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán ha egészségügyi dolgozó vagy!
2011. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, annyira nem erősséged, hogy fel sem tudsz rá készülni, de a vizsgáztató a bunkó tahó, igaz? Tanuld csak meg szépen, és tedd le a vizsgát, mert lehet, hogy egy napon az én életem fog múlni rajta, hogy meg tudjál csinálni egy újraélesztést. És az is lehet, hogy te fogsz ott feküdni a véredben kiszolgáltatottan egy baleset után, és az életed múlik rajta, hogy a másik autós tudja, hogy kell elállítani a vérzést vagy felszabadítani a légutakat, de a bunkó tahója megkerülte a vizsgát, de meg megmurdelsz, mire kiér a mentő. Ugye érted, miért kell vizsgázni mindenkinek?
2011. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. TANULD MEG, vannak könyvek is, amik direkt erre vannak, azt az 50 oldalt csak elbírod már olvasni -.-" remélem egyszer te is összefutsz egy másik ilyen marhával mikor épp szükséged lenne rá, aki b@szik megtanulni vmit és ahelyett, hogy segítene inkább elás az út mellé, mert épp nem volt kedve hozzá
2011. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed az orvosi egyetem első x félévét, akkor nem kell megcsinálnod.
2011. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira minimális tudással átengednek a vizsgán, hogy ha azt nem tudod megtanulni, akkor az igen nagy szégyen.
2011. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, menj a Moszkva térre, ott csak azt nem engedik át, akinek mindenre az a válasza, hogy hívja a mentőt. Stabil oldalfekvés, újraélesztést muszáj tudni, többi elmélet benne van a könyvben, egy délután alatt beseggelhető.
2011. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A városi vizsgám már megvan szal ez nemjött be,a másik meg hogy van ismerősöm akit lazán átengedtek de nem csinált lófaszt se,engem meg szivatnak ezerrel....kösz az értelmes tanácsokat h tanuljak.......
2011. jún. 25. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelmesebb tanácsot annál nem lehet adni, hogy tanuld meg, amit meg kell.
2011. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!