Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időm lesz kidolgozni a...

Mennyi időm lesz kidolgozni a szóbelin a tételeket? (itt a tervezett beosztás)

Figyelt kérdés

9:00 Angol

10:12 Történelem

11:24 Magyar

12:12 Biológia


Jó törire van kb. 1 órám, magyarból is. De bioszból meg nem vmi sok, az elöttem lévőnek 12:00-ra van beírva az utolsó tantárgya és nincs más, aki elöttem jönne a beosztás szerint.


2011. jún. 23. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizsgaszabályzat szerint 30 perc jár, ezen felül minden perc ajándék. Percre pontos beosztásokban ne higgyél, ez nem így megy, lehet, hogy hamarabb vagy később kerülsz sorra valamiből, ez csak iránymutatás.
2011. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyébként még sosem láttam ilyent, hogy perce kiadják a beosztást a vizsgázóknak, és nem is tennék ilyet, mert úgyse tartható, és csak zavart meg reklamációt okoz, meg jönnek az ilyen kérdések, hogy a Bélának miért három perccel több ideje volt.
2011. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ki volt percre pontosan osztva. Tavaly is és idén is, pedig idén másik suliban érettségiztem.


Egyébként 30 percednek lennie kell, de szerintem annál több is lesz, mindig tele vannak csúszással.

2011. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. köszi. Igen, azt gondoltam, hogy ez még csak ilyen előzetes beosztás, tehát ez csúszhat meg minden, főleg ha vkinek póttételt kell húznia, akkor eléggé felborul majd... Csak jobb lett volna, ha bioszból több időm van, mint mondjuk magyarból, arra elég nekem a fele is, meg úgy is 5 percbe elmondom amit tudok:P
2011. jún. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!