Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom az érettségi bizonyí...

Hol tudom az érettségi bizonyítványomat újra kiállíttatni, ha nincs meg?

Figyelt kérdés

Idén újraérettségiztem, a jelentkezéshez pedig ugye kellet az érettségi bizonyítványom. Ma voltam az eredményért egy suliban, a 2 tanúsítványt meg is kaptam, viszont azt mondták, hogy a bizonyítványom nincs náluk, visszaadták. Tisztán emlékszem, hogy nem adták vissza, de hiába mondtam nekik.

Szerencsére már beszkenneltem, mielőtt jelentkeztem volna az érettségire, így a mostani jelentkezéshez nem kell, de ha felvesznek valahova, akkor oda gondolom kell. Ha meg nem vesznek fel, akkor meg azért, mert ősszel megint újraérettségizem.

Az OH-hoz menjek vagy hova?


2011. jún. 23. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz az iskolához fordulj, ahol az érettségi bizonyítványt kiállították, ott kaphatsz másodlatot. Minden adatról van hivatalos iratuk (törzslap).
2011. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óóó, ettől féltem. :S

Köszi a választ!

2011. jún. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!