Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok zumbázni, táncolni,...

Hol tudok zumbázni, táncolni, vagy aerobicozni?

Figyelt kérdés

kb. 2,5 évig jártam jazzbalettra,mikor még ovis voltam és 2 évig mpderntáncra, amit már 1 éve abba hagytam....nagyon szeretnék valami mozgásformát, amit élvezek is, így elsősorban a tánc érdekel, de nyitott vagyok a zumba és aerobic tanfolyamokra is!

a gond csak az, hogy 2 helyen is néztem meg zumbát, azonban ott csak 30 felettiek voltak,így nem éreztem jól magam, hisz ez nem az én korosztályom...

Ha tudtok olyan helyet, ahova hasonló korú lányok járnak, kérlek írjátok le! Ja, és lehetőleg pesten, xv.kerülethez közel!


14/L


2011. jún. 24. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!