Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "foglalkoz...

Mit jelent az, hogy "foglalkozás-egészségügyi szakmai alkalmassági vizsgálat" egy csecsemőgondozói sulihoz?

Figyelt kérdés
Ki csinálja ezt(háziorvos?), és milyen egészségügyi vizsgálatok kellenek egy csecsemőgondozónak?
2009. márc. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üzemorvos végzi. Munkahelyre kell vagy suliba?
2009. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sulihoz kell.
2009. márc. 25. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kellet, szintén sulihoz. A kórházba kellett volna menni, ott rendel ugyanis az üzemorvos aki kiállítja az ilyen papírt, nekem kettőhöz kellett volna menni 7500ft lett volna mindkettő ugyanazt a papírt töltötte volna ki. De szerencsére megcsinálta a gyógyszertár üzemorvosa ingyen, ahova gyakorlatra járok.
2009. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is csecsemőgondozó vagyok, minket a suli küldött ki a helyi üzemorvoshoz. Kitöltött egy nagy karton, meg a kis e.ü könyvünket, és megkaptuk az alkalmassági igazolást. Semmit nem kellett fizetnünk (csak megvenni a papírírószerben a kis könyvet). A vizsgálat súly-magasság-vérnyomás mérésből állt, szemvizsgálat, meghallgatta a szívet-tüdőt, megnyomkodta a hasat, megnézte a torkod, meg kérdezgetett a családi betegségekről. Ennyi volt. 10 perc kb. Plusz tüdőszűrőre kellett menni, amiről pecsétet kaptunk a kis könyvbe.

Aki csecsemő és kisgyermekgondozóként dolgozik (és nem tanuló) annak kell még bakteriológiai-bőrgyógyászati-TBC-nemi betegség vizsgálat is.

2009. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh köszi
2016. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!