Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszámolni a...

Hogyan kell kiszámolni a szakdolgozatból, az évek alatt szerzett jegyekből, és a záróvizsgából a diplomajegyet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Úristen! Szerinted??Átlagszámítás tanultál?

És ilyen emberek kapnak diplomát. Szégyen!!!!!!!

2011. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
oké, hogy átlagszámítás, de egyáltalán nem biztos hogy ilyen egyszerű, mert például lehet hogy a záródolgozat csak a 25 % ba számít bele a végleges jegynek, de ez csak egy példa volt,egyébként ennek neked kell utánna kérdezned.
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Öhm, nem az volt a kérdés kedves válaszoló, hogy átlag, csak esetleg súlyozott vagy hasonló, mivel nem találtam rá sehol hivatkozást ezért mertem fizikusként ezt megkérdezni.

Sajnálom, hogy felháborítottam... de azt hiszem, hogy ezen az oldalon a sok buta kérdés mellett ez is elfért.

2011. jún. 28. 21:58
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ :)

Kedves első!


Szégyen? Hát nem tudom évfolyamelső vagyok, hja matek emeltemet 92%ra írtam meg annak idején, minden matematika tárgyam az egyetemen minimum 4es, de inkább ötös, így nem hiszem, hogy az átlagszámítással lenne gondom...

2011. jún. 28. 22:02
 5/19 anonim ***** válasza:
jó neked. nekem lenne :D
2011. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha ilyen jegyeid vannak, akkor minek számolgatsz átlagod. Addig ki is bukhatsz! Ugyhogy ne számolgass. Érettségivel nem kell felvágni, mert én nem nagy szám.

2011. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

most végeztem, azért szeretném kiszámolni....

az érettségi tényleg nem nagy szám, csak annyit jeleztem vele, hogy a számfogalom kialakult nálam...

2011. jún. 28. 22:14
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem három jegy átlagából adódik össze a oklevél érdemjegye: a diplomavédés érdemjegyéből, összes érdemjegy egyszerű átlagából és az államvizsga érdemjegyéből (mérnöki kar). De szerintem ez intézményenként változó, ezért az a legegyszerűbb, ha megnézed az oktatási intézmény által kiadott tanulmányi és vizsgaszabályzatban.
2011. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, az a baj, hogy nem találom, mert azt írja a tvsz, hogy a tantervben leírtak alapján, de nem látok ilyet sehol

De köszönöm :)

2011. jún. 28. 22:20
 10/19 anonim ***** válasza:

el szokták mondani záróvizsga végén, hogy hogyan áll össze a jegy.

De annyira függhet az intézménytől, hogy nálunk egy intézményen belül máshogy ment BSc-n és MSc-n.

2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!