Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik budapesti (egyetemi)...

Melyik budapesti (egyetemi) kollégiumba vesznek fel külsősöket?

Figyelt kérdés
Tehát arról szeretnék érdeklődni, hogy mivel az iskolának ahova mennék nem lesz kollégiuma, milyen lehetőségeim vannak más kollégiumokban és hogyan kell oda jelentkeznem?aki tud válaszolni előre is köszönöm
2011. jún. 29. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
olyan nincs, hogy nincs, max össze van vonva valamivel (gondolom, a későbbi hasonló kérdést is te írtad), eredmények után tájékozódhatsz majd TO-n, vagy leendő szaktársaknál, felsőbbéveseknél, akik jobban képben vannak.
2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak : de van!

Sote kolis vagyok, nálunk vannak külsősök is, mivel sok szabad hely van mindig, ezért lehetséges!

/Markusovsky, Rezső tér 16/

2011. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak! Köszi jól sejtettem, hogy lehetséges ilyen. és ebbe a koliba hogyan kell jelentkezni?elég ha adsz egy honlapot vagy e-mailt. ha adnál nagyon megköszönném:)
2011. júl. 2. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Elérhetőség:

1089 Rezső tér 16.


Telefon.: 210-1230

Fax.: 313-7435

Honlapja csak ilyen "belső" honlap van ami kívülről nem elérhető.


Van egy másik sote-s koli, szerintem ide is felvesznek külsősöket, mivel van szabad hely bőven [link]

Szobák 4 ágyasak, de általában 2-3 ember van egy szobában.

Elvileg 30-áig kellett volna jelentkezni, de ezután is lehet, nem veszik valami komolyan, év közben is lehet menni, úgyhogy nem gond.

2011. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Látom ez a beszélgetés 4 éve zajlott, nekem viszont kedves kérdező és válaszolók szükségem lenne a segítségetekre! Én is külsős lennék és nagyon érdekelne a Rezső téri és a Tömő utcai kollégium is. Mekkora eséllyel vennének fel, mint külsőst (a tanulmányi pontjaim nagyon jók, debreceni vagyok, továbbá az anyagi háttér sem kiemelkedő). Továbbá nagyon érdekelne a kollégium díja is, szoba milyen?
2015. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!