Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt Elte biológia bsc...

Van itt Elte biológia bsc hallgató? Mennyire van ezen a szakon fizika, illetve, milyen fizika témaköröket tanultok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,kár hogy nem válaszoltak rá!
2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én most leszek 2.éves és igen van a szakon fizika de nem vészes..:D Első félévben Fizika I. van,a néni korrekt és ha gimiből úgy kerülsz ide,hogy fizika tudásod 0,akkor is elég kicsi a valószínűsége, hogy buksz belőle mert a néni felrakja a netre azt, amit kér (ez leginkább képletekből áll meg a józan paraszti ésszel ki lehet tölteni a karikázós részt a számonkérésen nekem is bejött:d ) Ha a Fizika I. megvan akkor felveheted a Fizika II.-t ami nem kötelező, de nem árt ha valamikor megcsinálod mert vannak olyan választható tárgyak amik sok kreditesek és ez az előfeltétele annak.Szal ezek teljesen tnaulható tárgyak ezektől nem kell félni mert valóban mindent lead hozzá a néni és csak azt adja le, amit számon is kér.Ami húzósabb tárgy az 2.félévben a Fizika Kémia Ea...ezen igen sokan el szoktak vérezni de ez sem lehetetlen én is elsőre megcsináltam csak rá kell szánni az időt!:)
2012. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!