Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi gyakorlat lesz? Hol...

Mennyi gyakorlat lesz? Hol kell tölteni a gyakorlatot? Egy héten hány gyakorlat lesz? Napi 8 óra gyakorlat lesz?

Figyelt kérdés
Csecsemő- és gyermekápoló leszek (3 éves képzés). Mire számíthatok? Hogy lesznek a gyakorlatok? Mennyi gyakorlat van hetente? Melyik félévben lesz gyakorlat? Iskolában is lesz gyakorlatunk? Hány tanítási órám lesz naponta? Mennyire nehéz a suli? Sokat kell tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat! Minden információ érdekel:)
2011. jún. 30. 11:53
 1/3 anonim válasza:
Én is erre a szakra megyek, és engem is érdekelnének a válaszok. :')
2011. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt szerintem még kiírhatnád, hogy hova fogsz járni. :)

Én ezt végeztem, 3 éves suliba jártam, de levelezős volt.

Nekünk heti egy tanítási nap volt. A gyakorlat le volt osztva a 3 évre, már elsőben is volt. Alapellátás, tehát gyermekháziorvosi gyakorlat, tejkonyha, fekvőbeteg osztály és bölcsőde, vagy intézet.

Tantárgyak elsőben nekünk kommunikáció volt, egészségtan, anatómia, kórtan, mikrobiológia, latin, gondozástan, nőgyógyászat, pszichológiák, élelmezés, gyermek irodalom, elsősegély. Másodikban jöttek a szakmai tárgyak, mint gyerekgyógyászat, gyógyszertan, gyermeksebészet....

Én nagyon szerettem, de én gyerek és munka mellett csináltam, így a gyakorlat nehezebben ment. A kórházi gyakorlatokat nagyon élveztem, szerettem ezt a képzést. :) Abszolút tanulható, érdekes és sokrétű.

2011. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te melyik suliba mész?
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!