Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye akár még július 7-én is...

Ugye akár még július 7-én is küldhetek dokumentum fénymásolatot? Vagy 7-ig már meg kell, h érkezzen?

Figyelt kérdés
Én hétfőn vagyis 4-én szeretném elküldeni. csak azért kérdezem,h gyorsítva küldjem vagy elég normálisan.
2011. júl. 1. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
MINDEN esetben ajánlott levélként add fel!! Ez fontos!
2011. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte, hogy ajánlva küldje-e, hanem az elsőbbségire gondolt szerintem.

Fogalmam sincs, hogy milyen ügyről van szó, de általában a határidő utolsó napján postára adott küldemény még határidőben beadottnak tekintendő, függetlenül attól, hogy mikor érkezik be - tehát a feladás időpontja számít, nem a beérkezésé. Ilyen esetben az elsőbbséginek nincs jelentősége, de szerintem attól még lehet azzal, legalább gyorsabban halad az ügy, ha hamarabb megkapják.

Viszont mivel nem tudom, hogy miről van szó, ezért nem tudom azt sem, hogy a te esetedben igaz-e a határidő-számításnak ez a szabálya.

(És ha fénymásolatról van szó, akkor figyelj arra, hogy sima másolat elég-e, vagy esetleg hitelesített kell.)

2011. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elsőbbségire gondoltam. Köszi a válaszokat. :)
2011. júl. 1. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
És írd rá a felvételi azonosító számodat! :-)
2011. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg minden elérhetőséget, ha postán adod fel.
2011. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!