Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy hivatalos...

Hogy néz ki egy hivatalos főiskolai, egyetemi oklevél?

Figyelt kérdés
Nagyon remélem, hogy nem, de úgy néz ki, hogy nem valós oklevelet kaptam és tudni szeretném, hogy néz ki az eredeti, hogy összevethessem az enyémmel. Félek, hogy átvertek, ha esetleg képet tudnátok mellékelni, megköszönném. Nem szeretnék egy ilyen miatt bajba kerülni.
2011. júl. 4. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ez kicsit zavaros. Milyen sulit végeztél, hogy felmerül benned ilyen kérdés?
2011. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A főiskolát inkább nem nevezném meg, kertészmérnöki oklevelet kaptam, de ebben az iskolában voltak más szakokról is ismerőseim akik ott végeztek,de az oklevelükkel gond volt mikor állást kerestek. Erről eddig nem is hallottam, de mivel nem szeretnék úgy járni mint ők, ezért kérek segítséget, hogy valaki, mondja el, pontosan hogy néz ki vagy leginkább egy képet szeretnék látni, hogy összevethessem az enyémmel. Nem akarok égni egy állasinterjún, ne adj isten gond lenne vele.
2011. júl. 4. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Járj utána, hogy milyen gond volt az oklevelükkel és mit tudtak csinálni vele! Ez a legegyszerűbb. Szerintem nincs egy egységes forma, hogy minden felsőoktatási intézmény ilyen papírt ad és kész, így inkább a saját intézményedből kéne megfelelő oklevelet keresned.

Pl. itt van egy diploma, de ha beírod google-be, hogy diploma akkor is kikapsz több tucatot.

[link]

2011. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van (sor)száma
2017. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!