Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEPTUN-ból hogyan tudok a...

NEPTUN-ból hogyan tudok a saját számlámra visszautalni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, amit átutaltál és megjelent a Neptun rendszerben, az már a "sulié". Ha tévesen utaltál pénzt, azt visszaadják, de a TO-n kell megkérdezned.
2011. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd.

Pénzügyek, tranzakciós lista, gyűjtőszámla befiz., gyűjtőszámlát kiválasztod, visszautalás gomb, összeget beírod, számlaszámot kiválasztod, aztán már vissza is van utalva.

2011. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Második!:)
2011. júl. 4. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom ti hogy csináljátok, de én már két egyetemen is nyomtam, mindkettőn neptun van és egyikről se lehetett visszautalni. még a TO-n is kérdeztem, azt mondták, csak ha befejeztem az egyetemet, akkor lehet visszakérni a maradék lóvét.
2011. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, ez zseniális:) Én is már mióta használom a NEPTUNt, de ezt a módszert nem ismertem, és a TO-s nénik azt mondták, amit a többiek írtak.
2011. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennek egyszerűen az az oka, hogy a Neptun rendszer rengeteg lehetőséget rejt, DE nem minden intézmény használja mindet. Jelentem, nálunk sem működik a megadott recept, úgyhogy lehet "lehülyézni" meg "el ne hidd" -ezni, de a valóság már megint bonyolultabb ennél.
2011. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Senki sem hülyézett le. Viszont ha élből elhiszi azt, amit te írtál neki, akkor meg sem próbálja, így ott maradhat a gyűjtőszámlán a pénze. Nem kell durcázni, másnak is lehet igaza.
2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, a de a második kommentben még nem érződik ez a "másnak is lehet igaza" hozzáállás. ;) Hirtelen "felfejlődtünk" empátiából...
2011. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te abból a tömör válaszból bármilyen hozzáállást kiolvasol...
2011. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Arany szívem, az "el ne hidd" mondat kategorikusan kijelenti, hogy amit leírtam nem igaz. Mint látjuk, egyébként az (lehet), pont annyira, mint amit Te leírtál, mert az is igaz (lehet). Csak éppen nem akartam erről helyből vitát nyitni, pusztán azokra reagáltam, akiknek szintúgy nem működik ez a funkció, mint nekem.

Szép napot!

2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!