Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser vagy jogi asszisztens?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam?
2011. júl. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Leginkább egyiket se. A jogi asszisztens felejtős, mivel annyi a végzett jogász, mint égen a csillag, és az ilyen jellegű állásokat szívesebben töltik be jogászokkal, akik értenek a szakmához.

Idegenfogalmi szakmenedzser az mire jó? Elolvastam a szak leírását, de egy homályos humbug. Az nem derül ki, mit lehet vele kezdeni.

Csinálj valami értelme, kézzelfogható szakot akkor is többet ér, ha nem ilyen divatos neve van.

2011. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Recepciós, utazási irodai munka, ilyenek.
2011. júl. 4. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda érettségivel is felvesznek, azért nem érdemes tanulni. Ha tanulsz valami rendes szakmát (értsd: amit adott esetben vállalkozás keretein belül is működtethetsz), és nem jön be, recepciósnak meg asszisztensnek úgyis elmehetsz. Évek óta ilyen munkákat végzek, mindenféle szakirányú végzettség nélkül :)
2011. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Van már egy kereskedelmi végzettségem, idén érettségiztem is. És nem tudom, hogy hogyan tovább...
2011. júl. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!