Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudomány...

Avyvy kérdése:

Kommunikáció és médiatudomány szak mellé szerintetek pszichologiát vagy kereskedelem marketinget vegyek fel?

Figyelt kérdés

Mind kettő nagyon érdekelne..csak nehéz dönteni...szerintetek??

elöre is köszi:)


2011. júl. 5. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel akarsz majd pontosan foglalkozni?
2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg a kommunikáción belül PRt tanulok amit szeretek is ugyh valami ilyesmivel.Tulajdonképpen ezt az egész szakot nagyon szeretem de ijesztgetnek hogy nehéz lesz elhelyezkedni vele akármilyen elszánt is vagyok, ezért szeretnék felvenni második szakot. A pszichologia sokkal jobban érdekelne viszont a kereskedelem marketinget talán könnyebben kapcsolatba tudom hozni a kommunikációval és ugy talán egyszerübb lesz késöbb munkát találnom..de lehet h nem jol látom...ezért kérem a segitségeteket:)
2011. júl. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!