Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok ösztöndíjat? 13 éves...

Kaphatok ösztöndíjat? 13 éves vagyok 7-es és 4.8 az átlagom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Milyen ösztöndíjra gondolsz: Ösztöndíjat egyetemen adnak, addíg a szülő kötelessége, hogy eltartsa a gyerekét.

Vannak különböző cégek által kiírt pályázatok, ahol támogatást lehet nyerni, de ezek speciális helyzetekre vannak kiírva (verseny támogatása, sportolóknak, fogyatékosoknak, nagycsaládosoknak)

2009. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha 20 évesen is 4,8 lesz az átlagod, akkor kapsz majd szép ösztöndíjat az egyetemen/főiskolán. Általános iskolás koromban nekem is 5egész körül volt az átlagom, most örülök ha egy közel 3egészet kitudok izzadni magamból az egyetemen (és sajnos erre nem jár ösztöndíj).
2009. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mileyn ösztöndíj???hova akarsz te ösztöndíjat kapni gimnáziumba :D?én is 13 vagyok és jövöre mehetek át gimibe és nem fogom kijárni az álltalánost :D de ez nem ide tartozik!!!ösztöndíj 13 évesen ilyet még nem hallatoam mrt ha egy 20 éves kérdezi ok de így hát XD
2009. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
szia! a Bp 11. kerületi lakosok kapnak ösztőndíjat ezt onnan tudom, hogy én is kaptam/kapok :) nálunk az önkormányzat állja és pályázatot kell rá benyújtani
2009. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy általánosban adnak-e, mivel mindig is rossz tanuló voltam engem ezek a dolgok nem igazán érintettek, viszont az biztos hogy a középiskolában lehet kérni ösztöndíjat, ha egy bizonyos szint felett van az átlagod, és azt tartod is, egyébként az ösztöndíjnál figyelembe veszik a családi hátteredet is, ami szerintem kifejezetten pofátlanság, mert szerintem az ösztöndíjnak nem erről kéne szólnia, mert így már átmegy a dolog segélybe. de miért nem kérdezed meg amúgy az ofődet?
2009. márc. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát... valójában általános iskolákban is adnak ösztöndíjat!! lehet h ti nem tudtok róla de adnak és előző évben adtak volna csak nem nekem hanem egy másik csajnak az meg nemkérte:Snah mind1 majd ma megérdeklődöm.
2009. márc. 30. 06:53
 7/11 anonim ***** válasza:
majd írd meg mit tuddtál meg, ez azlrt szerintem elég fontos dolog, és úgy tűnik nem sokan tudnak róla
2009. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

megérdekeltem és augusztus környékén kell kérni az önkormányzatnál csak oda kell vinni az előző évi bizonyítvány másolatát...4,6-os átlag szükséges...

az o.f.-öm azt mondta fél évre kb.60 000 lehet kapni de ő is csak tippelt:)

2009. máj. 9. 13:14
 9/11 anonim válasza:
0%
TE EGY IGAI SZEMÜVEGES CSONTVÉKOYN STRÉBER VAGY!!!!!MINE KKÉEN ÖSZTÖNDIYL BAZ*MEG
2009. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Képzeld nem vagyok az amit leírtál.nem vagyok kocka csak jó tanuló.am meg hip-hop os és ne tegyél megjegyzéseket.Baz*****meg.
2009. szept. 2. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!