Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem értitek meg, hogy...

Miért nem értitek meg, hogy mindenkinek feldolgozás alatt vannak az adatai most jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok már ki még 20 kérdést, hogy jaj most mi lesz... -.-"
2011. júl. 6. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Amiért ti befizetettek 9e-t egy nonprofit szervezetnek, az nem jelenti azt, hogy ti fizető "vendégek" vagytok.

A határidőt a tv. szabályozza (vagyis az OGY.), nem a felvi.

Az educatio egy határidővel rendelkezik, az a ponthatárok kihirdetése. Az, hogy neked kiírják a pontjaidat, a dokumentumok feldolgozottságát, az egy "fícsör" jsz. nem kötelezi őt erre.

2011. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az ügyfélszolgálatosokról úgy hallom, hogy az e-mailekre nem válaszolnak, telefonon is lusták válsazolni. Én szívesen segítenék nekik pl azzal, hogy amikor a második nyelvvizsgámat feltöltöttem, beírtam volna ugyanazokat az adatokat, amiket az első nyelvvizsgánál febr. 15-éig be kellett írni. Az év végi és érettségi jegyeket/százalékokat is kitölthetnék a jelentkezők, ahogy azt februárban a 11. osztályra vonatkozóan ki kellett tölteni. Ekkor már csak ellenőrizni kellene, ez is gyorsítaná a folyamatot.

A második nyelvvizsgámat érettségivel szereztem, nyelvvizsga-dokumentumként töltöttem fel, erre átrakták érettségi bizonyítvány kategóriába. Csak remélhetem, hogy elfogadják, persze semmi kommentet nem írtak hozzá, hogy miért rakták át.

2011. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
145000*9000 az 1,3 milliárd forint. Ebből azért meg lehetne fizetni elég embert, a géppark annyiba nem kerül, hiszen az megvan az előző évek óta, csak fejleszteni kell(ene).
2011. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem csak az idegesít, hogy miért nem képesek megcsinálni, hogy az újabb böngészőkkel is működjön az oldal. Csak emiatt kellett felraknom a régebbi Firefoxot.
2011. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem minden fel van dolgozva. csak a pontszámom nincs fent.


amúgy átugrani ezeket a kérdéseket nem tudod...?

2011. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha az IE Tab add-on leszeditek, azzal meg lehet nyitni Firefoxban is.
2011. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én sem idegeskedtem volna, ha nem írják ki, hogy 2-3 mukanap a feldolgozási idő. Én 3 hetet vártam, időben feltöltöttem. Szerintem érthető volt az idegeskedésem, a jövőm múlik ezen.

Világos, hogy rengeteg a dokumentum. De akkor ne írják ki, hogy 2 nap és kész...

2011. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is most fogokt továbbtanulni, de nem értem minek paráznak ezen sokan, mikor tudják, h több ezren felvételiznek most és nem dolgoznak annyian ott. Amúgy nekem kb. a határidő után lett feldolgozva az összes adatom. Amúgy sehol nem volt írva, h 2-3 nap
2011. júl. 12. 12:32
 19/20 anonim ***** válasza:

dehogynem volt írva.. különben honnan szedtük volna?

Amikor feltöltötted, ott volt/van melette a jelmagyarázat. Mi az, hogy továbbítva, feldolgozás alatt, feldolgozva. ki van fejtve bővebben. És oda volt kiírva a 2-3 munkanap.

Nem a kisujjamból szoptam ki...

2011. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ki volt írva a 2-3 munkanap, én is tisztán emlékszem rá...
2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!