Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezeknek a könyveknek mi a...

Ezeknek a könyveknek mi a tartalma?

Figyelt kérdés

Ezeknek a Tartalmát ha van olvasónaplótok betudnátok szkennelni és elküldeni ide : rebeka0522@citromail.hu vagy ide is feltölthetitek ha tudjátok

Kőszívű ember fiai:ez lenne a legfontosabb, Moliére: Tartuff, Voltaire: Candidle


2011. júl. 7. 15:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Édesem, ne várd el hogy az életben más csináljon meg helyetted mindent. Ha jól sejtem, év elejére kell, igaz? Akkor ha kiolvasni nem is, utánnanézni a könyvnek biztosan van időd. ÍGy az ismertetőkböl a tartalmát is kitudod másolni átfogalmazvaa.
2011. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 nem hosszú és szerintem még érdekes is, a Kőszívűt utáltam de az elég ismert, nagy mű ahhoz, hogy a neten keresgélve kismillió elemzésre, tartalomra bukkanj. Megnézheted a filmet is. Mellesleg könyvtárban biztos megtalálod a rövidítettet, az hasznos tud lenni, én is elolvastam. (Kötelezők röviden sorozat)
2011. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A netről nem merem lemásolni mert a tanár rájön amúgy nekiálltam a kőszívűnek 30 oldalt el is olvastam de nem értek belőle semmit :(
2011. júl. 7. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, az egy kaki. Van egy kék színű, fehér feliratú rövidítettes könyv, abban 20-30 oldalas tartalom van belőle. A Tartuffe pedig tényleg egész rövid.
2011. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó de ha azt elolvasom és abbol írok egy olvasónaplót akkor nem jön rá a tanár mert ő nagyon szigorú és szinte mindenre rájön :((
2011. júl. 7. 17:15
 6/8 anonim válasza:
olvasd el mindet, ez a legegyszerűbb. nem fogsz belehalni.
2011. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Innét le is töltheted őket:


Candide, vagy Az optimizmus (hangoskönyv – mp3):


[link]


Tartuffe:


[link]


[link]

2011. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi legalább te segítettél nem csak kioktattál mint egyesek :) <3
2011. júl. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!