Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munkám miatt...

Otthon végezhető munkám miatt nagyon kiestem minden közösségből. Milyen programokat (tanfolyamot, szabadidős elfoglaltságot) ajánlanátok, amely segítségével barátokra tehetek szert?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első ötletem a tanfolyamra nyelvtanfolyam volt, emelett tudod folytatni a munkádat, bár nem tudom, hogy nyelvtanfolyamra mennyire éri meg menni, én sosem jártam.

Van valami, amit szeretsz sportolni? Vagy csak edzsőterembe lejárni esetleg? Nem tudom, hogy kertes, agy emeletes házban laksz-e, de ha kertesben, akkor ha van kutyád, akkor elvihetnéd sétálni, a cél mondjuk legyen egy park, folyópart, kutyafuttató.... az ottani emberekkel már meglesz a közös pont, onnan már nem lesz nehéz beszélgetésbe elegyedni. :)

Engem itt a faluban nem sokan ismertek, annak ellenére, hogy már 20 éve itt laktam, viszont nem helyben jártam általános iskolába, 5-6 felé értem mindig haza, tanultam valamennyit, és már este volt, barátaim nem nagyon voltak a faluban, egy, akit óvodából ismertem, de középiskolás korunkra már jóval kevesebbet találkoztunk, neki meglett a saját társasága, eléggé eltávolodtunk. Nem jártam sehova a falun belül, nem voltak ismerőseim, zavart. Lett egy kutyám, azóta rendszeresen lejárunk, kb. naponta a Dunára, és nem feltétlen mindig ugyanazokkal az emberekkel találkozom, de sokan kezdenek beszélgetni velem így is. Szóval ez a kutyasétáltatós dolog, ez egy jó ötlet volt.

Főiskola alatt pedig más városban vagyok, ott csatlakoztam egy sportegyesülethez, csinálunk közös programokat, van hova mennem iskola után.

Kb. ennyi amit így hirtelen tudnék javasolni.

Abszolút megértem a helyzetedet, remélem sikerül majd társaságra találnod. :)

2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Városban élek, és sajnos nincs kutyám. De valamilyen tanfolyamra gondoltam én is, csak még nem tudom milyenre.
2011. júl. 11. 23:44
 3/3 anonim válasza:
ha szeretsz kirándulni, vannak túrakörök szinte mindenfelé
2012. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!