Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanár lennék szívesen,...

Magántanár lennék szívesen, de nincs szakképzésem. Értek a tanításhoz is, a pszichológiához is, és a tantárgyakhoz is amiket tanítanék. Hogyan szerezzek magamnak diákokat anélkül, hogy bajba kerülnék (nincs szükségem túl sokra)?

Figyelt kérdés
És szerintetek érdemes egyáltalán próbálkozni nyáron? Vagy annyira nincs sok bukott diák?
2011. júl. 11. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ki fizetne pénzt olyannak, aki egyáltalán nem tanulta ezt a szakmát, amikor milliónyian vannak, akik valódi tanárok...

mert szerinted értessz a tanításhoz, az semmit se számít!

2011. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak a sajátomra, és nem csak pár ember véleményére alapozok. A baráti körömben nagyon sokan kérték a segítségemet, tíz embernél biztos több, és sokan mondták hogy tanárnak kéne lennem. Főállásban biztos nem, de ilyen formában esetleg.
2011. júl. 12. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tanár, de korrepetálok angolt már elég régóta. Én általában általános iskolásoknak segítek, de voltak már középiskolás "diákjaim" is.

Nekem mindig véletlenül alakult, kézről kézre járt a telszámom...Hirdetni nem merném persze magam, mert ugye nem vagyok vállalkozó :D

Az első válaszolónak azt mondanám, hogy azért választana valaki szakképzetlen "tanárt" mert nem mindegy, hogy 3400 Ft-ot fizet 45 percért, vagy 1300-at 60 percért...

2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De milyen végzettséged van ?
2016. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!