Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért jár többlet felvételi...

Azért jár többlet felvételi pont, ha az 5 öcsémmel élünk egy háztartásban?

Figyelt kérdés
szüleinkkel együtt élünk, anya háztartásbeli, apa vegyészmérnök, és egy hulladék kezelési cégnél dolgozik vezető beosztásban (csak az igazgató áll fölötte).
2011. júl. 14. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak hátrányos helyzetért jár többletpont (a tanulmányi dolgokat leszámítva). Amennyiben hátrányos helyzetű vagy, akkor igen.
2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de képzeld, én ma ki tudtam törölni a sggemet WC papírral, végre összejött, remélem kapok majd érte +40 pontot.
2011. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Többletpont olyasmiért jár, ha vak vagy meg hasonlók.
2011. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. MI ebben a hátrány? Az, hogy apád többszázezret keres vegyészmérnökként, ez nem hiszem, h hátrány
2011. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
max 200.000-kap kézhez, nehezen jövünk ki a hó végén és sokat spórolunk.
2011. júl. 14. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben kapsz majd szoctámot. De a felvételinél alapvetően a tanulmányi eredményed számít. Más csak annyiban, hogy ha befolyásolta a tanulási lehetőségeid. Ezért írtam pl., hogy aki vak, az ugye nem tud olvasni, nehezebb neki. Vagy ahol a szülők hat osztályt végeztek, ott feltételezhető, hogy nem segítik, hanem inkább hátráltatják a gyereket a tanulásban.

De egy vegyészmérnök apa nem hátráltat.

2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Én azért örülnék 200 ezer forintos fizetésnek, meg 5 gyerek után 5*12200-as gyermekvédelminek...


Nem akarlak támadni, de ez van, az én anyám és apám is 70-80 körül kap fizetést, mégse kapok erre pluszpontot...

2011. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért azt számold ki, hogy az egy főre eső jövedelem kb. 30 ezer. Az tényleg kevés. De pluszpontot nem ér.
2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy volt osztálytársamnak szintén 5 testvére van, és kapott érte 20 pontot. hátrányos helyzet miatt.
2011. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!