Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor ez most hogy van? (okj...

Akkor ez most hogy van? (okj jelentkezés)

Figyelt kérdés

jelentkeztem Debrecenbe 2 okj-s iskolába, az egyik a computer school, a másik a sirius, ma kaptam egy e-mail-t a computer school-tól, hogy x nap beiratkoztam és arra kérnek hogy a regisztrációs díját (10000 ft) és a diákigazolvány díját(1500 ft) jövőhéten rendezzem, mert addig nem tudnak engem bejelenteni és nem áll módjukban igazolásokat kiállítani.

akkor ez most hogy van? én nem iratkoztam be az iskolába, csak jelentkeztem, meg úgy tudtam hogy az első okj ingyenes. Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, csak ezt most nem értem


2011. júl. 15. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem jártál utána, hogy mi a jelentkezés menete?
2011. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első OKJ ingyenes, ugyanúgy ahogy a gimnázium is, mégis beszednek egy halom pénzt, pl év elején kultúrális díj, vagy osztálypénz stb. Én beiratkoztam egy OKJ-ra és nekem is kellett regisztrációs díjat (7000 HUF) fizetni. Viszont a diák csak 550 volt, ahogy minden évben eddig... Hívd fel őket és jelezd feléjük, hogy nem iratkoztál be, de lehet, hogy ők is csak figyelmeztetnek téged, hogy a beiratkozás feltétele a reg. díj és, ha nem fizeted, nem lehetsz ott tanuló.
2011. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!