Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elektronikus pótfelvételizni,...

Elektronikus pótfelvételizni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokan kérdezték meg írták, de nekem még mindig nem egyértelmű. Valaki legyen szíves és írja le, hogy hogyan zajlik az elektronikus pótfelvételi és miket kell majd feltöltenem. Külföldön leszek és, ha vmelyik papíromat(pl. bizonyítvány) nem viszek magammal, akkor annyi nekem. Felvételi azonosító szám hol lesz majd, meg ilyenek is.Fényképet is majd nekem kell feltöltenem.Légyszi tényleg nagyon sokat segítene,ha részletesen leírnátok.Köszönöm szépen.
2011. júl. 19. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanazok kellenek majd hozzá, mint a rendes felvételihez. Gyakorlatilag a teljes folyamat ugyanaz lesz, persze nagy különbség, hogy már csak 1 helyet lehet megjelölni, nem lesz olyan nagy a választék sem, és csak költségtérítéses lesz minden.
2011. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!