Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki aki külföldről...

Van valaki aki külföldről végez magyar főiskolát/egyetemet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom kint dolgozik külföldön, és egyre inkább hajlok rá én is, hogy kimenjek utána (mivel sem munkám nincsen itthon, se semmi kilátásom). Viszont most leszek 2. éves hallgató a corvinus egyetem közigazgatástudományi karán, amit nem szeretnék abbahagyni, hanem külföldről haza járnék vizsgázni (mivel levelezőn végzem nem kell sokszor bejárnom)
2011. júl. 21. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és aki ebben a cipőben jár, hogy megy a dolog? Nehéz? Vagy szerintetek megoldható?
2011. júl. 21. 10:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom nem túl érdekkeltő a kérdésem, de azért nekem fontos lenne 1-2 vélemény és főleg személyes tapasztalat.
2011. júl. 21. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ebben a helyzetben, de ha most leszel másodikos, akkor még van esélyed, hogy felvesznek egy kinti egyetemre ugyanerre a szakra, és nem kell újrakezdened. De ha levelezőn vagy akkor ugyanúgy tudod csinálni elvileg.
2011. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kinti sulival az a probléma, hogy nem beszélem egyáltalán a nyelvet. Szerintem is tudnám amugy csinálni. Kb. 8 óra vonattal az út, h pestre érjek. Szoval, ha valami fontos tárgy miatt haza kell jönnöm m jelen kell lennem az is megoldható.
2011. júl. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!