Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tik mikor fogjátok kiírni a...

Tik mikor fogjátok kiírni a közösségi oldalakra, hogy hova vettek fel? És hogyan tekintetek a ma este felé? Szerinted fel leszel véve?

Figyelt kérdés

A kérdés ezen a kérdésen alapul:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__20..

Csak erre nem érkezett épelméjű válasz......


2011. júl. 21. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg 2 oldalnyi normális válasz jött ott is


amúgy meg mi az h "tik"


nincs ilyen magyar szó


remélem nem vesznek fel...:S


szégyen lenne

2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez neked mi,ha nem normális válasz? (a linked 2.oldalán van)


Ne is haragudjatok,de bolondságot írtatok.

Ennek igen is van protokollja.

Tehát kedves kérdező:

Mivel este 8 kor hirdetik ki a ponthatárokat,ezért el kell telnie 48 órának,hogy kiírhasd az üzenőfaladra. DE! Semmi dicsekedés. Csak közlöd a többiekkel,hogy ide vagy oda vettek fel. Szép tagoltan, választékosan fogalmazz. Remélem menni fog.


ugyanez vonatkozik az oktatási intézményre is

2011. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom kiírni, max. beírom a sulihoz az intézményt. Nem hiszem, hogy a több száz ismerősöm nagy részét érdekelné, hogy engem hova vettek fel:) Akit úgy érzem, hogy fontos lenne tudnia, úgyis értesítem:) Izgulok az este miatt, azt várom, hogy kiderüljön már végre, hogy mi lesz:) Egyébként szerintem fel fognak venni:)
2011. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem írtam ki, minek?

Akkor tettem be FB-n az iskolák közé, mikor már az első vizsgaidőszakomat sikerrel abszolváltam, elég nagy pofára esés lenne, ha mindenhova kiírogatnám, aztán megbuknék mindenből... : )

2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk aznap este kiírt mindenki annyit, h mondjuk ELTE-ÁJK, szóval csak így a betűkódot, meg egy vigyorgó fej. Ebbe szerintem nincs semmi rossz. Miután megvan a ponthatár, és tudod hány pontod van, plusz jön az sms, már nem változik, hova fogsz járni, szal ez ennyi. Nálunk ebből senki nem csinált különösebb ügyet, csak mindenki "közölte", h innentől hová fog járni
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Tik"? Remélem nem magyar szakra jelentkeztél.
2011. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tick tock on the clock

but the party don't stop NOOOO

2011. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó Istenem mikor fejtik el az emberek végre a kibacott közösségi oldalakat?
2011. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*felejtik
2011. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kibacott?:DDDD
2011. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!