Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali + diákmeló vagy...

Nappali + diákmeló vagy levelező + "rendes" meló?

Figyelt kérdés

Eddig szinte egyértelmű volt számomra, hogy levelező+rendes meló, de levelezőn péntek-szombat kéne járnom. Nem valószínű, hogy találok olyan melót ahonnan elengednek rendszeresen péntekenként. Ezért fogalmazódott most meg bennem a kérdés. Jó, persze tudom, nem én lennék az egyetlen aki suli mellett dolgozik...

Szerintetek melyik éri meg jobban??


2011. júl. 21. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel, amit tanulni szeretnél, akkor nappalin tanuld.
2011. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tanulni is szeretnék és pénzt is keresni. Azt nem mondom, hogy egyik fontosabb mint a másik, de mindegyikből a lehetőségekhez képest legjobbat szeretném kihozni. Ha mondjuk többen azt mondják, hogy rendes melóval többet keresek (egyelőre ugye végzettség nélkül) akkor azt választom és a levelezőt, diplomám abból is lesz. De ha a diákkal többre megyek, akkor az. De én már hallottam azt néhányszor, hogy többet lehet keresni diákkal...Szerintetek?
2011. júl. 21. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
"Rendes" munkával többet lehet keresni. De ugye nem hiszed, hogy heti egy-két alkalommal ugyanúgy el tudod majd sajátítani a szakod tananyagát, mint ha egész héten bejárnál? Minek jársz egyetemre, ha esetleg nem lesz meg utána a kellő tudásod, és lehet, hogy az addigi munkádnál kell maradnod?
2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor minek indítanak levelezőt egyáltalán? Vagy szerinted nincs értelme alapból?
2011. júl. 21. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
De, van értelme. De egyrészt van olyan szak, amelynél tudom, hogy szinte felesleges levelezőn megcsinálni, míg másnál nagy szorgalommal el lehet érni hasnoló eredményt, mint nappalin. Viszont elsősorban ez azoknak szól, akik csak így tudják megoldani a tanulást. (gyerekük van, dolgoznak stb.)
2011. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, csak nem pótjelentkezel? én sem igazán tudom, h levelezőre menjek e és dolgozni vagy nappalira és diák melózni. :S tanácstalan vagyok
2011. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, még az eredeti jelentkezésem eredményét várom:) Nappalira jelentkeztem, de ha esetleg úgy alakul, akkor megpróbálom átkéretni magam levelezőre. Csak ugye meg kéne tudni, hogy melyik lenne a kifizetődőbb. Bár kétségtelen előbb kellett volna. Na de sebaj:) Majd csak alakul valahogy:)
2011. júl. 21. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Na felvettek?
2011. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fel persze igen, hálisten:D:) szerintem maradok nappalin.
2011. júl. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!