Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Origó nyelvvizsgán 7 pontom...

Origó nyelvvizsgán 7 pontom lett a magnónál, mit írjak a felülvizsgálati kérelemre indoklásnak, hogy miért fellebbezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:39
 1/3 anonim válasza:

csak én nem értem a kérdést? azt kell írni,amiért kéred a felülvizsgálatot.. pl: olyan választ írtál amit nem fogadtak el, de szerinted megkérdőjelezhető, több válasz is megfelelő lehet a helyre. esetleg olyasmit lehet írni,hogy nem volt megfelelő a környezet, nem hallottad a magnót, vagy túl hangos volt és "berezgett", az előtted/ melletted ülő ember csámcsogása elnyomta a magnót..

egyébként én vigyáznék a fellebbezéssel,mert néha csak még rosszabb lesz a dolog...

amúgy én a hallgatósom máig állítom,hogy összecserélték az én lapomat a mellettem ülőével( sorba kellett beadni,és ő rossz helyre tette)de mivel meglett ezért inkább örültem :D

2011. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mennyi kéne, hogy átmenj?
2016. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat tudsz beleírni, h. pl. recsegett a magnó
2016. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!