Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek egy egyetemre...

Ha felvettek egy egyetemre arra a szakra amit harmadiknak jelöltem, de mégse tetszik, akkor beadhatom a pótfelvételit valahova máshova?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Csak akkor lehet pótfelvételizni ha sehova se vettek fel.
2011. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak.
2011. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze beadhatod, majd jövőre...
2011. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz odajárni, akkor egyszerűen ne iratkozz be. Bár te leszel akkor a rossz ember, aki mások elől elvett egy helyet, de kit érdekel.
2011. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. és fizetősre se adhatom már be?
2011. júl. 25. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, idén már fizetősre sem.


Csak az adhatja be pótfelvételire, akit vagy sehova sem vettek fel, vagy pedig alapból nem is jelentkezett sehova februárban.


De szerintem jobb is várni egy évet, mert úgy van esélyed, hogy majd államilag finanszírozottra felvegyenek, mint ha most elkezdted volna fizetősen, és ki tudja hogy lett volna-e alkalmad átkerülni államilag finanszírozottra. Próbáld meg inkább töltsd hasznosan ezt az évet, vagy tanulj nyelvet, hogy növelhesd a pontjaidat jövőre, ha egész biztos vagy benne, hogy nem szeretnéd elkezdeni ott, ahova felvettek. De én azért még végiggondolnám a helyedben.

2011. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!