Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételinél diákigazolvány...

E-felvételinél diákigazolvány fénykép módosítása lehetséges?

Figyelt kérdés

Töltöttem fel diákigazolvány képet még februárban mikor csináltam az e-felvételit, jobb híjján azonban egy régebbi, rosszabb minőségű képet raktam fel.

Most felvettek, azóta van egy jó tablóképem, lehet a képet még módosítani? Ha igen, hogyan? felvi.hu-n én nem találom.

Előre is köszi a segítséget!


2011. júl. 24. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, viszont ha nem lehetséges nem fizetem be a diákigazolvány árát, aztán majd kapok ideiglenest pár forintért viszont normális képem lesz majd a diákomon.
2011. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy?!

Az ugató kutya nem nézegeti a diákigazolvány fényképét. Nekem poénból egy szemüveges fényképem volt rajta (pedig nem is vagyok szemüveges), 5 év alatt senki meg nem nézte, meg nem kérdezte, hogy mi ez a szemüveg.

2011. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dokumentumpótlásra július 7-ig volt lehetőség...


Tehát az e-felvin belül, a dokumentumok menüben NEM lehetséges a csere...


és egyébként lesz egy kb 1,5*1,5 cm-es kép, amin nem tök mindegy h hogy nézel ki? :D

2011. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, csakhogy július 7-ig (meg most is) végig a "feldolgozás alatt" jelenik meg, tehát nincs lehetőség módosításra. :/

De, végülis mindegy.

2011. júl. 25. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!