Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus Egyetem kertészmérnök...

Corvinus Egyetem kertészmérnök szak, levelező, valaki jár ide? Milyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 12:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
Férjemet most vették fel erre. Te is ide mész? Sajnos mi sem tudunk sokat a képzésről.
2011. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most fogok pótfelvételizni, remélem felvesznek. :-)

Férjem azt mondta nehéz lesz, 5 hós a kislányom mellette kezdem el.

2011. júl. 25. 14:31
 3/14 anonim válasza:
Remélem sikerül! Biztos nehéz lesz, de ha már kitaláltad tuti, hogy megcsinálod! Van segítséged? Én most megyek vissza dolgozni a másfél évesem mellől, nem tanultam mellette, de biztos vagyok benne, hogy segítség nélkül nagyon kemény lett volna ha még a főiskola is ott van...
2011. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs segítségem, vagyis van, a férjem meg a kislányom, mert nagyon jó gyerek, tudok mellette tanulni. :-)
2011. júl. 27. 12:29
 5/14 anonim ***** válasza:

szia kérdező megtudtál valamit? én is vacillálok h jelentkeznék..én két kicsi mellől mennék :) 2 és 4 éves :)


férjed nem izgul h minden szombaton mész? az enyém ezért nem akarja..

2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma adom be a jelentkezésemet, nem tudtam meg sajnos semmi újat, nem aggódok a szombati suli miatt, csak kéthetente lesz, és csak félévente 3 hónapig, azt kibírom, a többi meg tanulás ezerrel, a férjem támogat nagyon, ő vigyáz majd a kicsire. :-)
2011. aug. 5. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
bocsi,de minden szombat.. megnéztem a konzultációs rendet, 13 elméleti nap,és 1 gyakorlat az átlag...
2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azt hiszem én is megyek.. ha te is mész úgyis h minden szombat,összedolgozhatnánk :) majd írd meg!!! melyik kerületből ha nem titkos?
2011. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt van ha legörgeted, a levelezős konz.rend

2011. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon remélem h felvesznek, aztán persze összedolgozhatunk, összedobjuk a 3 gyereket meg az apukákat. :-D Én a 13.kerületből megyek majd. Te?
2011. aug. 6. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!