Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól értelmeztem? (Bővebben lent)

Jól értelmeztem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelentkezni szeretnék kollégiumba és megnéztem a neten h mik kellenek hozzá,de nekem ezek kevésnek tűnnek,mert kell lakcím igazolás az önkormányzattól,szülőktől jövedelemigazolás,lakcímkártya másolat,és akkor ezeket ha elküldöm akkor elég nekik ennyi?Nem kell valamit kitölteni még mellé?Mert olvastam h "A jelentkezés megkezdése előtt célszerű az igazolásokat beszerezni, különös tekintettel a szülők kereseti igazolására, mert az igazoláson szereplő összegeket kell a felvételi adatlapon feltüntetni a család egyfőre eső jövedelmének megadásakor." de a felvételi adatlapot nem találtam meg az oldalukon,vagyis akkor ezt ők töltik ki? Itt a link is: [link]

Szóval röviden a kérdés:elég ennyi,és a felvételi lapot ők töltik ki ezeknek a papíroknak a segítségével?Tudom h hülyén hangzik kívülről,de nagyon parázok h elszúrok valamit és albérletet kell keresnem.Ja és most leszek elsős :)


2011. júl. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ezt kell kitölteni:


[link]


DE nem biztos. Fel kellene őket hívni.

2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemhiszem,mert mától lehet jelentkezni,és ehez kell neptun kód,meg szobaszám,meg ilyenek.Ezt azoknak kell kitölteni akik már koleszban laknak.Azért van alatta h vendégfogadás meg ilyenek. De azért köszi a választ :)
2011. júl. 25. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor felhívod a kolszt vagy az adott kar hökét.
2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 urimate válasza:

Általában ezek kellenek:

- önkormányzati igazolás

- szülők kereseti igazolás (munkáltatói vagy APEH/NAV)

- testvér(ek) iskolalátogatási igazolás, ha még olyan korú(ak)

- veled egy háztartásban élő további emberek kereseti igazolás (már dolgozó testvér, nyugdíjas rokonnál is van valami igazolás), mert ők is beszámítanak, mikor az egy főre jutó jövedelmet számolják


Én nem oda jártam ahova te, de mikor felvettek az egyetemre, az egyetemi "csomagba", amit küldtek volt egy koli felvételi lap, amit ki kellett tölteni, az igazolásokat mellékelni és azt beküldeni.

2011. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!