Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakközépiskolában megbuktam...

Szakközépiskolában megbuktam 10-dikben matekból, de ha pótvizsgán átmegyek, akkor átmehetek egy sima gimibe?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok mert a szüleim azt mondták, hogy gyenge tanuló vagyok, és nem bírnám a gimit.

De ott olyan osztálytársaim vannak, ahol piszkálnak, meg senkit nem érdekel semmit, meg a tanárok se törik magukat, és így én se törtem magamat.

De ezen változtatni szeretnék!

De nem akarok oda járni 11-ben, átmehetnék egy "sima" gimibe?

Az a baj, hogy egy nyelvet tanulok az pedig a német, de a gimiben két nyelvet tanítanak, ez kizéró ok?


16F


2011. júl. 25. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. júl. 25. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz sima gimi alatt?


Amúgy meg LoL. Aki megbukik (majd átmegy) azt szerinted fel akarja venni a gimi?

2011. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Átlagos tagozat.
2011. júl. 25. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne nagyon bízz benne...még egy "sima" gimibe sem vesznek fel olyant aki megbukott...ez pont fordítva szokott lenni...a mi giminkben pl ha valaki megbukott, finoman közölték vele, hogy talán jobb lenne neki egy másik intézményben.

amúgy meg az, hogy piszkálnak, nem hiszem, hogy téged akadályoznia kellene a tanulásban...szerintem fejezd be, hogy másokban keresed a hibát, mert biztos hallottad már: mindenki a maga szerencséjének kovácsa

2011. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!