Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikorra várható a felvételi...

Mikorra várható a felvételi után levélben küldött tájékoztató?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Olvass már vissza, két nap alatt te vagy a 15.

Amikor megírtad a kérdést már feljött neked nyolcan ugyanilyen, de neked 90. alkalommal is fel kell tenned ezt a marhaságot ahelyett hogy visszaolvasnál.

Gondold át a felsőoktatást nagyon sürgősen.

Remélem, hogy nem államilag támogatotton leszel, mert nem kéne az államnak az ilyen életképteleneket támogatni az adófizetők pénzéből.

Ha elkezdődik a suli gondolom, azt is feldobod ide, hogy a folyosó melyk végén van a wc.

Komolyan szánalmas vagy, hogy még olvasni sem tudsz.

2011. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek, hogy ez a sokadik kérdés, de te 20:26, csak gyűlölködni tudsz meg fröcsögni.
2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:02


Erre a kérdésre nagyon kedvesen 14-szer válaszoltam eddig, ez nem fröcsögés hanem a realitás.

Ha valaki életképtelen arra hogy lentebb húzza a gördítősávot akkor azt ne kelljen sztm az adómból iskolázni ennyi.

Ha neked az igazság fröcsögés, akkor gratulálok.

Egy jól irányzott szidásba még senki nem halt bele.

Te meg ne engem véleményezz hanem a kérdésre válaszolj.

Ha annyiszor segítettél volna a kérdezőknek mint én akkor talán nem beszél ostobaságokat.

2011. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
drinking straw mögött mindenki elbújhat :D
2011. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:15 - Ha zavar, meg se kell nyitnod a kérdés linkjét, nem válaszolsz, majd más válaszol rá. Ennyi. Mit kell idegeskedni?
2011. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:30


majd én eldöntöm mit kommentálok és mit nem, a kérdésre válaszolj ha van hozzáfűzni valód, a véleményed velem kapcsolatban vajmi kevéssé érdekel, de kösz hogy megosztottad

csáó itt hagylak benneteket beszélgessetek tovább a SEMMIRŐL, mert a kérdéshez érdemben hozzá nem szóltál

2011. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell itt úgy kiakadni, ha nem akarsz nem válaszolsz a kérdésre, ennyi. Tartsd meg a véleményedet magadnak! Senki sem kíváncsi rá. Jah, és megnyugtatlak, csak hogy bosszankodj még egy kicsit, államilag támogatottra vettek fel!!! A WC-t pedig meg fogom találni, nem kell a segítséged, köszi!
2011. júl. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!