Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire durva egy egyetemi...

Mennyire durva egy egyetemi gólyatábor?

Figyelt kérdés

Most gondolkodok, hogy elmenjek-e, az előző évek videóiból tömény piálás és mindenki-mindenkivel feeling jött le. Szeretek bulizni, de azt hiszem az ottani dolgok kicsit már átlépik a határt, legalábbis az enyémet.

Vagy el lehet ott lenni anélkül hogy halálrészegre piálva csinál mindenféle hülyeséget az ember?


2011. júl. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Az egész a piálásról szól, meg arról, hogy hülyeségeket csináljon az ember a többiekkel együtt.
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Piálás és mattrészeg fiatalok.
2011. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemtől is függ. Nálunk is volt piálás, biztos volt digidugi is, de hát nem kell mindenben részt venni. Én pl. mindenre emlékszem, nem feküdtem össze senkivel, és még jól is éreztem magam. Nálunk nem voltak megalázó feladatok sem.

De ismerősöktől hallottam durva dolgokat. e azért mindegyik egyetemi táborra jellemző, hogy amit nem akarsz, azt nem csinálod meg és kész.

2011. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván piálásról szól az egész:)

Ahol sok a lány, ott nyilván vannak dugások is.

Nálunk pl 90% fiú volt úgyh csak nagyon durva ivászat volt meg állatkodás. Mindenhol más megy

2011. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy nem iszod s3ggrészegre magad, még ugyanúgy meg tudsz csinálni minden hülyeséget :D meg aztán aki első nap seggrészeg, az másnap már nem kívánja annyira, szóval nem lesz minden nap K.O.party
2011. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Pont annyira durva, amennyire te szoktál bulizni. Ha a leendő csoporttársaid egy része durván bulizik, akkor gólyatáborban is így fognak viselkedni, ha egy másik részük szendébb, akkor ők nem fognak durván bulizni.

Hihetetlen, szerinted korbáccsal vernek majd benneteket, hogy irány meztelenül bulizni?

2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!