Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diákhitel központ és a...

A diákhitel központ és a győri Széchenyi Egyetem között van megállapodás, hogy a költségtérítéses hallgatók engedményezéssel élhessenek?

Figyelt kérdés
Pár ponton csúsztam le az állami képzésről,csak diákhitellel tudom elkezdeni a tanévet költségtérítésesen,amit csak akkor tudok,ha a két intézmény között van megállapodás,mert csak így tudok engedményezést kérni,hogy elkezdhessem a tanévet,betudjak iratkozni,mert a diákhitel folyósítása később történik,mint a tanév kezdete.Nem tudom megnyitni az intézmények listáját a diákhitel honlapján,mert PDF formátumú:( Az is jó lenne,ha valaki megnézné nekem,akinek van PDF olvasó a gépén,azt megköszönném!
2011. júl. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs engedményezés! Most néztem meg!
2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van az iskolák listája: [link]


A te sulid és a diákhitel központ között nincs ilyen megállapodás. Ha nem lehet halasztást kérni, akkor sajnos az iskola meg is szüntetheti a tanulói viszonyodat (vagy nem enged beiratkozni). Javaslom, hogy írj e-mailt nekik és kérdezd meg, hogy náluk lehet-e halasztást kérni.

2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!