Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakmákkal lehet...

Melyik szakmákkal lehet könnyebben elhelyezkedni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Logisztikai műszaki menedzserasszisztens

Kereskedelmi szakmenedzser

Logisztikai ügyintéző

Kereskedelmi ügyintéző

Utazásügyintéző

Idegenforgalmi szakmenedzser

Banki szakügyintéző

Pénzügyi szakügyintéző

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Gazdálkodási menedzserasszisztens


2011. júl. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bankossal vagy logisztika,bár nem vagyok sem okj,sem fsz párti,akárhány ismerősöm végezte,mind azt mondta,hogy ki lehet ezekkel a papírokkal törölni,most munkanélküliek.
2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló azért tényleg mond valamit, gondolj abba bele, hogy egy bsc/ba/bachelor (hogy ismered :P ) képzés 3-3,5 éves és még azzal is nehéz elhelyezkedni, mert sok helyen kérik a mesterképzést is hozzá, úgyhogy sajnos ezekkel szerintem nehéz elhelyezkedni. Tavaly voltunk bankszámlát csinálni és aki az adatokat felvette munkatárs, az 5 éves főiskolai képzésre járt egy nem túl híres megyeszékhely főiskolájára... Akkor gondolhatod, hogyha 5 év alatt elvégezte (régi rendszerben nem bukott félévre) és ma adatokat vesz fel minimális összegekért, akkor mennyire értékelhetik... :S Egyébként ha ezeket választod egyetemen, vagy főiskolán, akkor sok tárgyadat majd elfogadják akkor, hogyha bsc/ba/bachelor képzést kezdesz. :)


Egyébként a gazdálkodási menedzserasszisztenshez annyit tudok csak mondani, hogy én gazdálkodási és menedzsment szakon vagyok, de bsc-vel szinte esélyem nem lenne elhelyezkedni, nem hogy ennek az asszisztens szakjával... :( Hallottam olyat is, hogy aki gazdasági jellegű okj-t olyan térségben végez, ahol munka nincs sok, az hogy felvegyék valahova gyakorolatozni, még őneki kell fizetni... Tehát azért kalkuláld bele ezt is...


Egyébként lehet egyszerűbb újraérettségizni és nekifutni egy BSC képzésnek.


Sok sikert!


20/F

2011. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénzügyi szakügyintéző

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

2011. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Logisztika szerintem. "Logisztikai műszaki menedzserasszisztens" ezt konkrétan így meghírdetve már láttam több helyen is.
2011. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!