Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van eselyem bekerulni koleszba?

Van eselyem bekerulni koleszba?

Figyelt kérdés
Tavaly ota passziv vagyok, iden kezdem az egyetemet. Felarva vagyok, 200 km a tavolsag, es minimalber alatti az egy fore eso, de igy is csak 34 pontom van. Felek nagyon, hogy nem sikerult, semmi eselyem szobara albiban, mert azert az jelentosen dragabb. :( Elvagyok keseredve aki koleszos megnyugtatna hogy van meg azert eselyem?
2011. júl. 27. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nálunk másmilyen a pontrendszer, de a távolság nagyban befolyásol, arra pedig gondolhatnak, hogy 200 km-t oda és 200 km-t vissza nem tudsz megtenni. :) Sajnos van aki a szomszéd lakótelepről igényel kollégiumot, mert el akar szakadni a szülőktől és le van papírozva azegész. Egyébként ha kijön az eredmény, akkor a Kollégiumi Bizottság (vagy nem tudom, nálatok hogy hívják) fel lehet benyújtani fellebbezést. Azt nem tudom, hogy formanyomtatvány, vagy pedig milyen formában (saját szavaid alapján írod meg), de ide le tudod nekik részletesen írni. Sajnos nálunk ilyen esetben csak protekcióval kerülnek be... :( De ha leírod, hogy azt, hogy félárva vagy, egy fő nevel, alacsony az egy főre eső jövedelem, a távolság miatt napi 400 km-t nem utazhatsz (leírod az utazási időt) és azt is, hogy albérletre nem futná, ezért is voltál passzívon, mert pl segítettél otthon az anyagiakban, próbáltál dolgozni, stb. Hátha megesik a szívük! :) Egyébként sok olyan albérlet van, ahol sokan laknak és minimális összeggel kell hozzájárulni, csak azt ugye megszokni nem nehéz...


Kitartást hozzá, ha van eredmény, majd jelezz! :)


20/F

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!