Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy mi a...

Honnan tudjam, hogy mi a felvételi azonosítóm? Segítség

Figyelt kérdés

Szeretnék pótfelvételizni és most regisztrálok felvi.hu-n(már regsiztrálva voltam, de most újra szeretnék egy másik felhasználónévvel és e-mail címmel), ezeket kéri: felhasználónév, jelszó, jelszó újra stb...ezeket még értem is de alatta meg ezt írja ki:


"A 2011. szeptemberben induló képzésekre a általános felsőoktatási felvételi eljárásban jelentkezőktől kérjük továbbá a felvételi azonosító és születési dátumukat, amennyiben szeretné használni az e-felvételi ügyintézési funkcióit" és ez alatt a mondat alatt pedig meg kell adnom a felvételi azonosítómat és a szül. dátumomat.


Na most nekem mi a felvételi azonosítóm ha még csak msot regisztrálok felvi.hu-ra???? nem értem segítseteklégyszi, már nem emlékszem, hogy amikor először regisztráltam akkor hogyan csináltam..


2011. júl. 27. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne pánikolj!


először is: ha már egyszer regisztráltál, akkor most tedd a következőt: felmész a felvi.hura, bejelentkezel és ott lesz egy olyan menüpont h "én felvim"---> arra rámész és a jobb felső sarokban megtalálod az azonosítód.

Ha még nem regisztráltál, de már februárban jelentkeztél, akkor kellett kepjál egy úgynevezett registrációs csomagot április-május körül: na abban is benne van az azonosítód.

2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen egyszer már regisztráltam, de most még egyszer szeretnék egy másik e-mail címre mert már ezt használom.

Igen, jelentkeztem februárban, de kitötöltem a jelentkezési helyeket úgyh most pótfelvételizni fogok. Szóval akkor ha most regisztrálok felvi.hu-n akkor nem adhatom meg azt az azonosítót amit a regisztrációs csomagban megküldtek mert az már nem érvényes szerintem. Vagy igen?

2011. júl. 27. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ha ügyes voltál, lementetted a hitelesítő adatlapod másolatát, és azon rajta van.:)
2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem értitek, én nem jelentkeztem sehova(úgy veszik) mert kitöröltem a jelentkezési helyeimet júli 7-ig. szóval ami addig volt az azonosítóm az most már nem érvényes szerintem. Magyarul oylan mint, hogy ha nem jelentkeztem volna egyáltalán sehova februárban hanem most jelentkeznék először(pótfelvételin) csak ehhez regisztáció kell ugye felvi.hu-n, hogy használhassam az e-felvételit.
2011. júl. 27. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, és én nem találok semmilyen azonosítót a jobb felső sarokban!
2011. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsónak: én már rájöttem.


Nem kell megadnod semmilyen azonosítót, sem születési évet hanem egyszerűen rákattintasz a regisztrációra. Ezután kapsz egy e-mailt, hogy regisztráltál, és ebben a levélben kapod meg a felvételi azonosítódat(szóval a felvi.hu generál neked egyet). Ja és egy biztonsági kódot is kapsz, hogy be tudj lépni az e-felvételibe. Majd írd meg ha sikerült.

2011. júl. 27. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi, már én is rájöttem :) Csak baromi lassú a felvi.hu reakcióideje...
2011. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jó:)
2011. júl. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!