Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali vagy levelező? Tapaszt...

Nappali vagy levelező? Tapasztalat? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Költségtérítésesre járok jelenleg,és úgytudom ,h a levelező olcsóbb,valamint évközben előadásokra nem nagyon jártam be (időpocsékolásnak éreztem),mivel vizsgák előtt ugyanúgy önszorgalomból meg tudtam mintent tanulni,amit elődadásokon vettek.

Ezért gondolkozom,h esetleg hétközben inkább dolgoznék.

Szerintetek?


2011. júl. 28. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én voltam nappalis, most levelezős vagyok..

szerintem nem olcsóbb a levelező oktatás

ha dolgozni akarsz, akkor jó a levelező, mert hétvégére marad a suli (ha bemész)

én anno azért váltottam levelező szakra, mert mindenképpen dolgoznom kellett, hogy eltudjam magam tartani, de a sulit sem akartam félbehagyni

2011. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És úgyérzed,h ugyanannyit tanultál ,mint amikor nappalis voltál ,vagy kicsit elkényelmesít ez a levelezős dolog? Én csak attól félek,h sokmindenről lemaradok,amit nappalin vesznek.. szerinted?
2011. júl. 28. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
levelezőn többet tanulok, éppen azért mert, sokkal kevesebb az idő, hogy átvegyük a tananyagot, sok dolog kimarad az órán, amit természetesen tudni kell.
2011. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nappali jobb szerintem. és az előadásokon félig már meg is tanulod az anyagot,ha figyelsz! egyáltalán nem időpocsékolás!
2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!