Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-re frissen felvettek,...

BME-re frissen felvettek, akik már megkaptátok a felvételi értesítőt! Be tudtok jelentkezni a Neptunba?

Figyelt kérdés
A levélben ugye benne van a Neptun kód és a jelszó. Beenged már titeket ezzel a rendszer?
2011. júl. 29. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gólya, de annyit mondhatok, hogy nekem működik a rendszer. Szóval ha nem tudsz belépni, akkor vagy valamit elírtál, vagy még nem aktiválták, de a rendszer alapvetően jó.
2011. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy az új embereket felvették-e már. A régiek számára tudom, hogy működik. Azért köszi.
2011. júl. 29. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly, amikor megkaptuk a levelet, már be is tudtunk lépni. De a legegyszerűbb, ha megpróbálod.
2011. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!