Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 hónap alatt biológia...

10 hónap alatt biológia középszintű érettségi sikerülhet 90% fölött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, de ne úgy, hogy csak bemagolod, mert úgy elég gatrán fog sikerülni
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a középszintű biosz, emelthez képest semmiség. ezt most kom mondom, ugyh a válaszom igen simán sikerülhet főleg h 10 hónap alatt, akár 2 is elég lenne ha nem linkeskeded el stb.., persze nem mindenki egyforma teljesítőképességű, de gondolom nem tanulhatsz olyan rosszul hogyha 90% fölötti eredményt szeretnél!
2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem 0 tanulással lett 60%, szóval lehet 100 is, ha nem vagy LUSTA
2011. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, és ez azért van, mert pl. a mostani biológia érettségiben szinte semmi biológia nem volt, mind tippelős volt, meg ilyen mindennapi dolgok stb. Ez egy kicsit szívás annak, aki baromi sokat tanult rá, és csak 80% lett, és csak azért, mert túlbonyolította stb
2011. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, mindig is 5,00 volt az átlagom, úgy h szinte semmit nem tanultam és gimnázium mellett naponta 4 órákat töltöttem a zeneiskolában :D Rájöttem, hogy szeretek zenélni, de a konzervatórium nem nekem való - pedig 8 éve oda készülök. Túl sok ott az álnok és törtető ember, nem kérek belőle életem végéig. Érdekel a biológia és a kémia is. Mindkettőből ötös voltam mindig - úgy h nem tanultam rájuk, mert akkor még úgy gondoltam, h nem ezzel akarok foglalkozni. Nagyon jó képességeim vannak - kémiából emeltezni szeretnék, és most nyáron, magamtól!!! átnéztem a követelményrendszert, és múlt héten az idei emeltet itthon 84%-ra írtam meg. Ennek fényében menni fog 10 hónap alatt egy középszintű biosz 90%-ra???
2011. júl. 31. 08:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbántani, de sztem kicsit visszavehetnél (ezt most félre fogod érteni, de nem kéne), mert oké elhiszem h okos vagy meg stb.. de ha ennyire jóvagy h csak úgy megírod az emelt kémiát ilyenre stb... szóval elég nevetséges, hogy egy középszintű bioszon ennyi aggódsz. ha ennyire tisztában vagy a képességeiddel akk nem értem mit szeretnál hallani???!!! lehetsz akk anynira okos h viszonyítsd a kettőt egymáshoz!
2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem szólónak. Meg egyébként az se vmi nagy dicsőség, h nem tanultál semmit, és így lettél 5-ös. Nálunk ezt biztos nem bírtad volna megcsinálni, mert ha mindent megtanultál, akkor se biztos, h meg bírtad volna írni a dogákat 5-re, tehát nem lehetett nálatok olyan nagy a színvonal.
2011. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért itt is elég nagy a színvonal!!!

Spec. irodalmas vagyunk, és a tanárunk, aki a biológia-kémia tagozat fejez, ugyanazokat a dolgozatot íratta meg velünk, mit a bioszosokkal, úgy, h ők 1 évvel többet tanulják a bioszt mint mi, és heti 4 órával többen!

És olyan dolgozatot írat az a tanár, h keresztbe áll a szemed! És a nem tanultam semmit, azt értsd is úgy! Csak annyi, amennyi órám rám ragadt! Jók a képességeim, nem kell délután is ilyenekkel foglalkozzak, csak ritka esetekben.

Ami meg azt illeti, hogy miért nem tudom összehasonlítani a kémiát a biosszal... Sok embertől hallottam, h bioszból érettségizni öngyilkosság. Lehetsz akár milyen jó, de annyira széleskörű tudást igényel, hogy bőven lehetnek benne buktatók. Ezért nem említem a kettőt egy lapon! A biológia sokkal szerteágazóbb, mint a kémia.

2011. júl. 31. 17:23
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs, a helyesírási hibákért, de siettem.
2011. júl. 31. 17:24
 10/15 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim 70%-a a fent írtak miatt mindig a bukás és a kegyelem kettes miatt van.

A tanárunkat úgy képzeld el, h tankönyvet nem rendel nekünk, csak az van amit órán leírsz. És olyan tetemes mennyiségű az órai anyag, hogy félévente 2 nagy spirál füzetet teleírunk! A tz-ben meg adja a növényazonosításos, meg miegymásos feladatokat, de azokat meg honnan tanulod meg, ha nincsen tankönyved?

Erre: ott az internet és a könyvtár!


Az osztálytársaim vért izzadnak a biológia miatt, pedig minden nap előveszik sepc. irodalmis létükre! Rengeteget tanulnak! És a tanár meg erre ilyen kérdéseket ad javító feleletkor:


Picasso: Vénusz születése c. festményén milyen kagyló látható?

Válaszadók 99,9%: fésűkagyló - a képen valóban ez van

A helyes megoldás: egyik sem, mert a fent említett festményt nem Picasso, hanem Boticelli festette.


Sorra ilyen kérdéseket ad! Otthon meg röhög a markába.

És ezek után senki ne mondjon semmit az iskola színvonaláról!

2011. júl. 31. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!