Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 500 pontos felvételi rendszerb...

500 pontos felvételi rendszerben hogyan lehet elérni a 100 többletpontot?

Figyelt kérdés
Egy emelttel és egy felsőfokú nyelvvizsgával csak 90 pontom lenne. (Lesz még egy emeltem is, de azt azon a szakon, amin felvételizek, nem veszik figyelembe) Mivel tudnék még 10 pontot keresni?
2011. júl. 31. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pl. Kettő emelt szintű érettségi teljesítéséért. :)
2011. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még az első vagyok, ez lemaradt: [link]
2011. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szociális helyzet(hátrányos, halmozottan hátrányos), de ez gondolom téged nem érint, mert askkor tudnád.


tanulmányi verseny pl OKTV, ha döntőbe jutsz, kapsz pluszpontot, illetve sportverseny értsd diákolimpia.


másból nem lehet sajnos...

2011. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha ahhoz h 2 emeltet elfogadjanak, kellene még biológiából is emelteznem. De 3 emeltet nem merek bevállalni egy vizsgaidőszakban. Az orvosin sajnos nem jár pont az emelt töriért :S A törit a jog miatt fogom csinálni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 31. 12:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Orvosira és jogra is jelentkezel? Szerintem sürgősen válassz egyet, mert ez két olyan szak,ahova 100%-os rákészülés kell. A végén még egyikbe se jutsz be... és ezt nem rosszindulatból írom!
2011. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
A szomszéd szülei elváltak és ezért járt plusz +10 pont a gyerküknek mondjuk nem tom mi a sz*artól lett hátrányos helyzetben, hogy 20 évesen elváltak a szülei.
2011. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Én nem nézem le a jogot, mert az is egy nehéz és megtisztelő szakma, de egy orvosnak sokkal többet kell tanulni, sztem és nehezebb is bejutni. Válasssz !!! Máshogy nem fog menni, hidd el. Az egyik biztos jobban érdekel mint a másik
2011. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz a kettőre együtt készülni, és tudom, hogy választanom kell. És tényleg nem fellengzésből mondom, de született zseni vagyok. :D Amit kettőnél többször átOLVASTAM megmaradt a fejemben. Most eddig a nyáron átnéztem az emelt kémia követelményrendszeréhez szükséges anyagokat. (7-800 oldal) - úgy hogy előtte olyan tanárom volt, h 3 év alatt csak a 9. osztályos tk-t fejeztük be. - és megkockáztatom, h már most tudnék egy emelt kémiát 85% fölött írni.

Bízom az Istentől kapott adományomban.

2011. júl. 31. 13:14
 9/19 anonim ***** válasza:

de nem lehetsz egyszerre jogász és orvos... Az óráidat úgysem tudnád egyszerre végezni, dönts. És csak az egyiket csináld.

Elhisszük, hogy zseni vagy, de attól még nem válhatsz kétfelé amikor egyetemre kell menned.

2011. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Itt óriási félreértések vannak!!!

Nem akarom egyszerre csinálni a kettőt, csak mind a 2 meg akarom jelölni felvételikor. Amelyikre felvesznek, azt csinálom.

2011. júl. 31. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!