Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy 3 db 19...

Hogy lehet, hogy 3 db 19 évest vettek fel mesterképzésre? :O

Figyelt kérdés

[link]

18 vagy fiatalabb hogy jelentkezhet mesterre? Honnan lenne diplomája, hogy kezdhetné 15 évesen az egyetemet?:O


2011. júl. 31. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Őket hívjuk zseniknek. :) Valószínűleg több osztályt végeztek el egyszerre anno, így akár 15-16 évesen is leérettségizhettek. Vagyis lehet 19 évesen alapszakos diplomájuk.

Szerintem a 18 év alatti frissen érettségiző tévedésből adta be BA helyett MA szakra.

(Mellesleg én is 17 évesen érettségiztem, és felvételiztem anno, nyár közepén lettem 18. Egyszerű a magyarázat, 6 évesen mentem iskolába.)

2011. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kamuból beadták. Mimimum 21 évesnek kellene lenniük. Magyarországon nem divat a több osztályt elvégezni 1 év alatt elv. Én hiába voltam kitűnő éveken át, rohadtúl unatkoztam mindig, mégsem volt lehetőségem akár 1 osztályt is átlépnem.
2011. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Ki adná be kamuból? Kamuból befizetnének 9e-t? Na meg ha felvették őket, ahogy a statisztika mutatja, akkor BA diplomának is kellett lennie...
2011. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De 3 embert fel is vettek:)
2011. júl. 31. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tuti olyanokat vettek fel ilyen fiatalon aki nem Magyarországon végezte a középiskolát.

Amerikában van olyan sokszor hogy már 16 évesen leérettségiznek az okosabb tanulók.

Szóval 99% hogy nem magyarokat vettek fel mesterképzésre..

2011. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most egy gyerek Szegedre vagy hova jelentkezett 16 évesen, leérettségizett hamarabb, ha ő ott elvégez egy alapszakot, ami 3 éves pont 19 lesz mire diplomázik.
2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én sulimba volt olyan aki ugrott át osztályokat,így már 15-16 évesen jelentkezett egyetemre alapszakra,után meg 19 évesen mesterképzésre,felvették. Mezei gimibe járok.
2011. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk, matek szakon is (felettem egy évfolyammal) van egy srác, aki 16 volt, mikor elkezdte az egyetemet.
2011. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vagy külföldiek, vagy zene suli msc :)
2012. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!