Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-PPK, melyik kollégiumot...

ELTE-PPK, melyik kollégiumot ajánljátok?

Figyelt kérdés
holnaptól lehet jelentkezni kollégiumba,és még nem igazán tudom hogy melyikbe jelentkezzek.Javaslatok??
2011. júl. 31. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül, melyikek vannak közel az épülethez (IZU). Egyébként vagy felvesznek vagy nem. :D Akkor már olyat jelölj, ami közel van, ami tetszik. Nekem vannak ismerőseim mindegyikben, végülis mindegyik jóféle.

Azért a NUK elég atyaszentvilág, ha már távolságról van szó, a DUK-ban meg gyógypedesek laknak. De a többiből simán gyorsan odaérsz a suliba. :)

2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KCSSK a legszimpatikusabb :)Meg a Hotel Griff Junior.Ezek milyenek?? :)
2011. júl. 31. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

18:58-as vagyok, azért azt hozzátenném, hogy nem vettek fel sehova, mert éppen lemaradtam róla.. de kívülről látom őket. :)


KCSSK-ban hárman laknak együtt, nem túl nagy szobában, de el lehet férni. úgy osztják el az embereket, hogy közük legyen egymás szakjához, pl. két olaszos egy spanyolossal (romanisztikások), germanisztikások anglisztikással, stb. hűtő nincs, arra közösen össze kell dobni a pénzt, egy kisebb fajtára, ami épp befér. máskülönben az erkélyen tárolhatod a kajád. :D élénk az ottani élet, vannak bulik (egyik ismerősöm hisztizett és kiköltözött, mert nagyobb nyugalmat szeretne, a másik meg imád ott lenni.), csoportok, szórakozási lehetőségek. kint van az autópályánál, ergo elég zajos, ha kinyitod az ablakot (ha becsukod, semmi gond), ha pl. dunántúli vagy, a távolsági busz is megáll a közelben. KCSSK éppen felújítás alatt van, legalábbis az egyik szárnya.


GH jó helyen van, közel a Kelenföldi vasútállomáshoz, a 49-es villamos egyenesen a BTK elé visz, vagy egy átszálással a TTK/TáTK/IK-nál vagy, szóval az is jóféle. ott a netről hallottam, hogy kellemetlen volt, de talán már megjavították. ott szerintem nincs nagy bulis élet, de fejlődő, fiatalos, jobb állapotú, mint a Csoma.

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget :D nem vok nagy partyarc,szal akk az utóbbi sanszosabb :D köszi szépen :D
2011. júl. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!