Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol felsőfokúztatok angolból,...

Hol felsőfokúztatok angolból, és hol érdemes letenni?

Figyelt kérdés
Idén ősszel meg szeretném próbálni az angol C1-et, melyik (Telc, Origo, ECL stb.) számít könnyebbnek, megcsinálhatóbbnak, mit ajánlotok (főleg akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban)?
2011. aug. 1. 15:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Előre is kösz. :)

18L

2011. aug. 1. 15:21
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ECL-re fogok menni, mert nem annyira nehéz, sokan mondják,hogy jó és nekem is tetszenek a feladattípusok :)
2011. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amúgy B2 megvan már?
2011. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze, már megvan jóideje. :)

És mikor mész az ECL-re? Lehet még rá jelentkezni? :D

2011. aug. 1. 18:43
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a B2-t a Telc-en raktam le.
2011. aug. 1. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazából,hogy mikor megyek azt még nem tudom, csak azt, hogy biztos oda szeretnék menni. Majd akkor megyek, amikor érzem,hogy készen állok rá xd Amúgy szerintem a decemberire megyek, de nem biztos :)
2011. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet én is. Az október azért kicsit korai, kicsit azért kell még fejlődni. :)


Én most úgy érzem, elég jó vagyok angolból, a középfok már 3 éve megvan, és azóta azért fejlődtem, bár azért még nem vállalnék be BBC interjút.

Te hogyan gyakorolsz/fogsz gyakorolni rá? :D

2011. aug. 1. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Sokat szörfölök angol híroldalakon, ha nem tudok egy szót azt kiírom , így egy idő után elég sok szó gyűlik össze, amit naponta átolvasok, hogy jobban rögzüljön. BBC rádiót is elég gyakran hallgatok. Emellett szereztem kb. 150 kidolgozott levelet és esszét, amik azért hasonlítanak azokhoz a feladatokhoz, melyeket az ECL írásbeli részén adnak. Van 2 db ECL gyakorlókönyvem pdf-ben mintamegoldásokkal. És még azon gondolkozok, hogy megvegyem-e az 1000 kérdés 1000 válasz felsőfokúra tervezett könyvét :D

Amúgy ha kell valami a fent említettekből akkor szívesen elküldöm :)

2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát nem aprózod el, így biztos összejön. :D

Hát ez a 150 kidolgozott levél és esszé szerintem érdekelne, letölthető valahonnan? :)

2011. aug. 1. 22:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze. Az megfelelő , ha elküldöm privátba?
2011. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!