Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Monte Christo grófjában mi...

Monte Christo grófjában mi történik Mercedes-szel, és és az áruló barátjával? Mi lesz Dante apjával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el :)
2011. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nincsen rá időm,pedig a leírás alapján szívesen elolvasnám.Sportversenyekre kell mennem egész nyáron,így csak a kötelezőkre jut időm.(Ez ajánlott olvasmány)
2011. aug. 2. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Na de abból, ha én leírom neked, hogy mi lett ezzel a két szereplővel, fogalmad nem lesz a történetről.
2011. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nehezen megtudtam,hogy az apja éhenhal.


Az én bajom lesz,ha nem értem meg,nem a tiéd.Ha valamit nem értenék meg,legkésőbb majd a suliban úgyis tisztázódik.


Megtehetném azt is,hogy nem érdeklődök itt a történet részletei után,és hagyatkozom a magyarórára,de engem érdekelne végre az,hogy mi történik Mercedes-szel.

2011. aug. 2. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mercedes hozzámegy Fernand-hoz, aki öngyilkos lesz, amikor kiderül, hogy Monte Cristo grófja Edmond Dantes.
2011. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


Lehet,hogy bunkó voltam,bocsánatot kérek,de éppen rossz napom volt.... ;)

2011. aug. 2. 19:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagyis Neked,mert most látom,hogy ugyanaz a személy vagy :D
2011. aug. 2. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok idegbeteg típus. :D Amúgy ez a kedvenc könyvem, 10 éves korom óta olvasom minimum egyszer évente :D
2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!