Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rögtön kézhez kapom a diplomám...

Rögtön kézhez kapom a diplomámat, ha bemutatom a nyelvvizsga-bizonyítványt, vagy várni kell rá?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetemre jártam. Aki volt hasonló helyzetben, annak hogy volt?
2009. ápr. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm hasonló helyzetben volt, csak nem Debreceni egyetemre járt.Ő nem kapta meg egyből, mert ugye nem is állítottak neki ki diplomát míg nem volt nyelvvizsgája, szóval mire kiállítják az egy kis idő sajnos(most pontosan nem tudom mennyi)De ha munka miatt kéne nagyon a diploma én úgy tudom adnak valami igazolást, ha bevitted a nyelvvizsga bizidet, hogy minden megvan,csak még nem kaptad kézhez.Nála ezt a tanulmányin elintézték.
2009. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Sajna nem elég egy igazolás, be kell mutatnom a diplomámat, a nyelvvizsga-bizonyítvány ma jött meg a postán, és reménykedtem, hogy esélyem lesz egy állásra, de oda az eredetit kell bemutatni.

2009. ápr. 8. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan nem elég?Hát az elég fura!Hiszen az is egy hivatalos irat amit az egyetem állít ki, szóval nem értem miért nem mind1 hogy egy papírt kapnak átmenetileg vagy egyből egy könyvecskét!Esetleg mondd meg ezt a suliban, hátha meg tudják gyorsítani a diploma kiállítását!

Sok sikert!

2009. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elégnek kell lennie mert jogilag ugyanolyan értékű mint az eredeti diplomád csak más a kinézete ,de sorszám minden ugyanaz rajta.
2009. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!